جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
چهارشنبه 3 اسفند 1401

مقالات آموزشی

هنگامی که بسیاری از کسب و کارها در دوران کرونا در آستانه شکست قرار داشتند، تعدادی از کسب و کارها در حال رشد و توسعه بیزنیس خود بودند. صنعت خدمات پیک موتوری یکی از 5 بازاری است که به دلیل همه‌گیری کرونا رونق گرفت، رشد تجارت الکترونیک و خرید آنلاین باعث افزایش تقاضا برای شرکت های پیک موتوری شده است . این صنعت هر روز بیشتر از قبل رشد می کند و در حال حاضر تمامی افراد از خدمات آن برای صرفه جویی در زمان و هزینه استفاده می کنند.
ادامه
سه شنبه 2 اسفند 1401

مقالات آموزشی

در دنیای پر شتاب امروزی تحویل بسته ها در کمترین زمان ممکن و در موقعیت مکانی دقیق بیش از همیشه مهم است. ردیابی آنلاین موقعیت مکانی تاکسی، پیک و کامیون به عنوان یک ابزار حیاتی برای تجارت الکترونیک محسوب می شود، در گذشته برای ردیابی مرسولات نیاز به خرید GPS و اتصال آن به وسایل حمل و نقل بود که این کار علاوه بر هزینه بر بودن در بعضی از موقعیت های مکانی پاسخگو هم نبود.
ادامه
یکشنبه 30 بهمن 1401

مقالات آموزشی

با توجه به رشد تکنولوژی و آنلاین شدن تمامی خدمات و فعالیت ها افراد برای نیازهای خود به دنبال راه حل های جدید و آسان هستند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که امروزه همه افراد جامعه با آن به نوعی درگیر هستند، حمل و نقل است. این صنعت بخش مهم و تاثیرگذاری در جامعه است و بی شک مدیران این کسب و کار برای حفظ و توسعه بیزینس باید خود را با تکنولوژی های روز مثل ساخت اپلیکیشن همراه سازند.
ادامه
یکشنبه 23 بهمن 1401

مقالات آموزشی

در همین ابتدا بگوییم، انتظار می‌ رود اندازه بازار تاکسی های آنلاین در سطح دنیا تا سال ۲۰۲۵ به ۲۲۰ میلیارد دلار برسد. علاوه بر موضوع تاکسی اینترنتی، موضوع اشتراک ‌گذاری خودرو نیز در دنیا رایج است. اشتراک گذاری خودرو به امری گفته می‌شود که طی آن افراد، صندلی‌ های خالی خودروی خود را با مسافران هم مسیر خود به اشتراک می گذارند تا از حجم ترافیک، آلودگی هوا و هزینه‌ ها بکاهند. شما هم می‌توانید این خدمات را ارائه کنید و یک اپلیکیشن درخواست تاکسی شبیه اسنپ طراحی کنید.
ادامه
سه شنبه 18 بهمن 1401

مقالات آموزشی

سوال مهمی که در مورد نرم افزار پیک موتوری مطرح می شود این است که آیا این برنامه خواسته های شرکت را برآورده می کند یا خیر
ادامه
یکشنبه 16 بهمن 1401

مقالات آموزشی

یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش استفاده از روش تبلیغات است در حقیقت وقتی نوبت به فروش محصولات و جذب مشتریان می‌رسد، از دو استراتژی کلی برای توسعه تجارت پیک استفاده می‌کنیم: بازاریابی برون‌گرا و بازاریابی ورودی.
ادامه