طراحی اپلیکیشن باربری ✔️ ساخت اپلیکیشن اندروید حمل بار

☰ طراحی اپلیکیشن حمل و نقل
✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم
✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده
✒️ تعریف انواع روش های پرداخت
✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ...
✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده
✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن
✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو)

☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن باربری ✔️ ساخت اپلیکیشن اندروید حمل بار

طراحی اپلیکیشن حمل بار

دیجیتالی شدن صنایع لجستیک و حمل و نقل  روز به روز در حال افزایش است؛ پیش‌بینی می‌شود که بازار لجستیک  در سال 2028 در مقایسه با داده‌های سال 2021 (10230 میلیون دلار) دو برابر رشد کند و به 22170 میلیون دلار برسد.
با توجه به بازار گسترده حمل و نقل بسیاری از شرکت ها برای توسعه کسب و کار خود در زمینه طراحی اپلیکیشن سرمایه گذاری می کنند. زیرا در دنیای رقابتی امروز، کلیه صنایع برای کسب مزیت رقابتی به استراتژی های موثر، فناوری مدرن و ابزار پیشرفته احتیاج دارند. اکثر شرکت‌های لجستیکی به این واقعیت پی برده اند که برای بهره مندی از مزایای فناوری و افزایش سود باید از اپلیکیشن های موبایل استفاده کنند. 
شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری به عنوان یکی از بزرگترین و بروزترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های موبایل و نرم افزارهای تحت وب، تمامی زیرساخت ها و بستر های لازم جهت توسعه استارتاپ ها و کسب و کارهای هوشمند را ایجاد نموده است. نرم افزار تاکسی آنلاین ، پیک موتوری اینترنتی، باربری آنلاین و خدمات امداد بین جاده ای از مهمترین تولیدات پیشگامان در زمینه حمل و نقل است. اپلیکیشن باربری آنلاین پیشگامان یکی از کامل ترین و بروزترین سیستم های موجود در زمینه رزرو و درخواست وانت ، کامیونت و کامیون بوده ، که بصورت کاملا بومی و امن طراحی گردیده است.

طراحی اپلیکیشن حمل بار

مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

یک اپلیکیشن باربری مبتنی بر تلفن همراه می تواند بسیاری از فعالیت ها را برای رانندگان و مدیران بهبود بخشد و فرآیند حمل و نقل را ساده تر کند. چنین برنامه هایی در واقع می توانند به مدیریت بهتر فرآیندهای لجستیکی مثل مدیریت انبار، برنامه ریزی لجستیک حمل و نقل، مدیریت ناوگان، سازمان زنجیره تامین و ... کمک کند. در ادامه به مهمترین مزایای این برنامه ها اشاره میکنیم :

دانلود کاتالوگ پیک موتوری

مزایای طراحی اپلیکیشن باربری  ردیابی آنلاین لجستیک

با اپلیکیشن باربری می توانید به آسانی مکان دقیق خودرو را ردیابی و دریافت کنید. این ردیابی آنلاین به صورت خودکار در هر زمانی صورت می پذیرد و برای اینکار لازم نیست شما کاری انجام دهید. این ویژگی از چند جهت کمک می کند: 

 • ردیابی آنلاین لجستیک
  فرآیندهای لجستیک شما شفاف تر می شوند.

  شما می توانید مکان خودرو را در هر زمانی بررسی کنید؛ به عنوان مثال برای اینکه ببینید راننده چقدر از محل تحویل بار فاصله دارد.

 • ردیابی آنلاین لجستیک
  دیگر نیازی به هدر رفتن منابع در ارتباطات نیست.

  از آنجایی که داده‌ها به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شوند، اپراتور یا مدیر مجبور نیستید به رانندگان پیامک ارسال کنید یا با آن‌ها تماس بگیرید تا حواس آنها را از رانندگی منحرف کنید تا موقعیت مکانی آنها را دریافت کنند. آنها همچنین می توانند زمان ذخیره شده را برای کارهای مهمتر دیگری صرف کنند.

 • ردیابی آنلاین لجستیک
  کمک سریع در مواقع اضطراری از طریق برنامه تلفن همراه.

  داشتن مکان دقیق وسیله نقلیه به شما این امکان را می دهد که در مواقع اضطراری فوراً هرگونه کمک مورد نیاز را ارسال کنید

مزایای طراحی اپلیکیشن باربری مدیریت کارآمدتر ناوگان

همیشه تصمیمات مبتنی بر داده و اطلاعات، تصمیمات درستی هستند. با ایجاد سیستم مدیریت حمل و نقل می توانید تمام داده های مربوط به ناوگان را در یک فضا پیگیری کنید.
این برنامه همچنین داده‌های همه رانندگان، کامیون‌ها و مسیرهای فعلی، نوع محموله، موقعیت مکانی، ظرفیت بارگیری وسایل نقلیه آزاد/اشغال‌شده و سایر KPI‌ها را نگه می‌دارد که تجارت شما را قابل کنترل‌تر می‌کند.

مدیریت ناوگان

مزایای طراحی اپلیکیشن باربری  فرآیند اداری را کاهش دهید

همانطور که قبلاً اشاره کردیم توسعه برنامه ردیابی لجستیک منجر به اتوماسیون سازی کسب و کار می شود که به طور چشمگیری فرآیند اداری را کاهش می دهد. اکنون می توانید بدون کوچکترین کاغذ بازی از ردیابی تحویل و ارسال صورتحساب های الکترونیکی گرفته تا حسابداری و دریافت پرداخت های  آنلاین استفاده کنید.
بنابراین، پول کمتری را هدر می‌دهید و کارمندان شما می‌توانند سریع‌تر به داده‌ها دسترسی داشته باشند و در وقت خود برای چیزهایی که واقعاً مهم هستند، صرفه‌جویی کنند.

طراحی اپلیکیشن باربری

مزایای طراحی اپلیکیشن باربری  بهبود مدیریت انبار

اپلیکیشن باربری فقط به فرآیند تحویل کالا محدود نمی شود، همچنین می توانید با این برنامه مدیریت انبار را ساده تر کنید.
اپلیکیشن حمل و نقل به بهبود نحوه مدیریت موجودی وسیله نقلیه و انبار و ارسال محموله کمک کند. علاوه بر این، با فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌توانید مسیرهای موجود و استفاده از فضای انبار را بهینه کنید تا کامیون‌های شما نیمه‌خالی نشوند.

طراحی اپلیکیشن باربری

امکانات اپلیکیشن راننده امکانات اپلیکیشن راننده

سیستم مدیریت حمل و نقل را می توان به 2 بخش تقسیم کرد : اپلیکیشن رانندگان و پنل مدیریت برای مدیران و اپراتورهای سیستم

 • مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

  ثبت نام آسان
  این یک مرحله ضروری برای شناسایی رانندگان شما در سیستم است. تمام اطلاعات ارائه شده از طریق پنل مدیریت در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت. همچنین، ممکن است برای الگوریتم‌های هوش مصنوعی و توسعه اپلیکیشن در دسترس برنامه نویسان باشد. این ویژگی به آنها امکان می دهد آن را تجزیه و تحلیل کنند و بهترین وسیله نقلیه را آماده کنند و پیشنهادهای تخصیص را برای پرونده شما به طور خاص سفارش دهند. پس از تایید راننده در سیستم، اپراتور می‌تواند اطلاعات خاصی را به هر راننده مرتبط کنند به عنوان مثال نام کاربری، اختصاص بار به راننده و... از منظر فنی، توصیه می کنیم رانندگان را به گزینه استاندارد ورود به سیستم "شماره تلفن + رمز عبور" پایبند کنید. از آنجایی که احتمالاً بعداً به شماره تلفن رانندگان خود نیاز خواهید داشت، این گزینه به شما امکان می دهد آنها را جمع آوری کرده و از همان ابتدا آنها را قابل استفاده مجدد کنید.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

  مشخصات راننده
  با این حال، شماره تلفن تمام چیزی نیست که از یک راننده نیاز دارید. به همین دلیل است که باید یک صفحه نمایه شخصی جداگانه در طول فرآیند برای رانندگان پیاده سازی کنید، معمولاً آنها باید اطلاعات زیر را پر کنند: نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد، شماره گواهینامه رانندگی، نوع و تاریخ انقضای آن، عکس. این اطلاعات برای اهداف مدیریتی در اختیار اپراتور و سیستم شما قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، می‌توانید از این اطلاعات برای پیوند دادن یک راننده به یک سفارش تحویل خاص استفاده کنید.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

  جزئیات ارسال
  این صفحه دارای تمام اطلاعات ضروری در مورد سفارشات حمل و نقل است. این قسمت برای رانندگان ضروری است زیرا در اینجا می‌توانند سفارش‌های تازه تخصیص‌یافته را بررسی کنند و تمام جزئیاتی را که برای حمل و نقل نیاز دارند بررسی کنند. صفحه جزئیات حمل و نقل معمولاً به عنوان لیستی از سفارشات جاری و برنامه ریزی شده با مکان های تحویل و زمان ورود تخمینی سازماندهی می شود. این بخش شامل موارد زیر هم می تواند باشد: توضیحات محموله. به عنوان مثال، وزن کل، نوع، تعداد پالت ها / بشکه های حمل شده و غیره. شرح توقف های اضافی این شامل مکان آنها و تعداد کالاهایی است که باید در هر ایستگاه تحویل یا تحویل بگیرند. اطلاعات گیرنده نام و شماره تلفن مشتری با دکمه ای برای تماس سریع. اطلاعات پرداخت. به عنوان مثال، می گوید که آیا راننده باید مقداری پول از مشتری بگیرد یا همه چیز قبلاً پرداخت شده است. یادداشت. برای ارائه جزئیات مربوط به خود سفارش یا محل تحویل توسط مشتری باقی مانده است.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

  صفحه نقشه و مسیریابی مسیر
  این ویژگی برای رانندگان شما الزامی است زیرا شما یک برنامه مدیریت لجستیک ایجاد می کنید. معمولاً این نقشه باید استاندارد باشد تا رانندگان در آن به آسانی بتوانند مکان های تحویل مرسولات را وارد کرده و از برنامه بخواهند بهترین مسیر را برای آنها نمایش دهد. در عین حال، این اطلاعات در همان زمان در اختیار اپراتور شما قرار می گیرد. بنابراین، آنها همیشه می دانند که رانندگان شما چقدر از نقطه بعدی مقصد فاصله دارند.

 • مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

  جمع آوری گواهی تحویل (POD)
  در این روش راننده پس از تحویل مرسولات مدارکی دریافت می کند که نشان دهنده تحویل سالم مرسولات به گیرنده است، POD می تواند یکی از موارد زیر باشد : عکس بسته در دست گیرنده امضای گیرنده در صفحه برنامه راننده عکس رسید تحویل با امضای گیرنده عکس بسته در محل تحویل (مثلا پشت در)

 • مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

  ابزارهای ارتباطی
  مجموعه ای از ابزارهای درون برنامه ای ارتباط بسیار آسان تر و سریع تری را بین رانندگان و اپراتور شما امکان پذیر می سازند. به همین دلیل ما در اپلیکیشن باربری ویژگی های برتری برای توسعه برنامه حمل و نقل قرار داده ایم. با داشتن یک چت درون برنامه ای، دیگر نیازی به جابجایی بین پیام رسان های مختلف و جستجوی مکالمه کاری نخواهید داشت. اکنون همه چیزهایی که آنها نیاز دارند، از جمله عکس های ارسالی و اسناد تدارکاتی، در اپلیکیشن باربری خواهد بود .

 • مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

  پوش نوتیفیکیشن
  در نهایت در طول توسعه برنامه حمل و نقل، Push Notifications را فراموش نکنید. در هر صورت این ویژگی از مزیت های کلیدی اپلیکیشن های موبایل نسبت به وب سایت است.از Push Notifications در موارد زیادی می توانید استفاده کنید مثل : سفارشات حمل و نقل جدید تغییرات در سفارشات جاری یا برنامه ریزی شده (به عنوان مثال، تغییر مکان تحویل یا تحویل). پیام های درون برنامه ای جدید از مدیران تدارکات یا مشتریان. Push Notifications کارکنان شما را به‌روز نگه می‌دارد حتی اگر برنامه خاموش باشد. به این ترتیب، آنها هرگز چیز مهمی را از دست نخواهند داد و همه به روز رسانی های مهم را در زمان واقعی دریافت می کنند.

هزینه طراحی اپلیکیشن باربری آنلاین

اپلیکیشن باربری آنلاین پیشگامان یکی از کامل ترین و بروزترین سیستم های موجود در زمینه رزرو و درخواست وانت ، کامیونت و کامیون بوده ، که بصورت کاملا بومی و امن طراحی گردیده است. این سیستم رابط کاربری و سیستم مدیریت بسیار هوشمندی دارد.

طراحی اپلیکیشن باربری آنلاین

پکیج استاندارد

 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • محدودیت 150 سرویس
 • مدیریت امور مالی
 • قیمت گزاری هوشمند حمل بار
 • امکان رصد راننده روی نقشه
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی سایت
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • اپلیکیشن کاربر

پکیج حرفه ای

120 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • قیمت گزاری هوشمند حمل بار
 • امکان رصد راننده روی نقشه
 • طراحی رابط کاربری اختصاصی
 • بدون محدودیت سرویس
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • اپلیکیشن کاربر

پکیج ویژه

 150 میلیون تومان  
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • قیمت گزاری هوشمند حمل بار
 • امکان رصد راننده روی نقشه
 • طراحی رابط کاربری اختصاصی
 • اپلیکیشن کاربر 
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • سرویس VOIP

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

شرکت خلاق

گواهی شرکت خلاق

عضو شرکت های خلاق در زمینه ساخت نرم افزارهای خدمات شهری

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در اپلیکیشن ها

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی پلتفرم حمل و نقل و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

نظر بدهید