جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
8 ایده خلاقانه برای تبلیغات پیک موتوری ✔️

یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش استفاده از روش تبلیغات است در حقیقت وقتی نوبت به فروش محصولات و جذب مشتریان می‌رسد، از دو استراتژی کلی برای توسعه تجارت پیک استفاده می‌کنیم: بازاریابی برون‌گرا و بازاریابی ورودی.

ایده های خلاقانه برای تبلیغات پیک موتوری

برای موفقیت و رشد کسب و کارهای مربوط به حمل و نقل مثل پیک موتوری همیشه نیاز به جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی است.
یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش استفاده از روش تبلیغات است در حقیقت وقتی نوبت به فروش محصولات و جذب مشتریان می‌رسد، از دو استراتژی کلی برای توسعه تجارت پیک استفاده می‌کنیم: بازاریابی برون‌گرا و بازاریابی ورودی. رویکرد بازاریابی برونگرا شامل دسترسی به مشتریان بالقوه است، در حالی که بازاریابی درونگرا شامل جذب آنها به کسب و کار ما است.

با معرفی این روش ها به چند ایده تبلیغاتی برای دفاتر پیک موتوری که باید مد نظر داشته باشید اشاره می کنیم. برای موفقیت در بازاریابی درونگرا، می خواهیم تبلیغات ارسالی آسان و ارزان مانند کسب و کار گوگل، رسانه های اجتماعی، تبلیغات گوگل را معرفی کنیم.

ایده های خلاقانه برای تبلیغات پیک موتوری

تبلیغات پیک موتوری

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  یک حساب Google Business ایجاد کنید

Google Business، موتور جستجوی است که توسط گوگل اداره می شود و به شما این امکان را می دهد تا کسب و کار خود را به صورت رایگان ثبت کنید و هنگام جستجوی خدمات پیک، اطلاعات زیر را برای مشتریان خود نمایش دهید. 

☑️ لوگو
☑️ خدمات و قیمت گذاری
☑️ ساعات کاری
☑️ اطلاعات تماس
☑️ عکس ها
☑️آدرس وب سایت

Google Business این مزیت را دارد که شرکت‌هایی را نشان می‌دهد که از نظر جغرافیایی به شخص جستجوگر نزدیک هستند.
در ضمن می‌توانید از نظرات Google استفاده کنید تا اعتبار بیشتری برای شرکت خود به دست آورید و مشتریان بالقوه را متقاعد کنید که پس از مشاهده صفحه شما در Google، سریع‌تر از خدمات شما برای پیک استفاده کنند.

تبلیغات پیک موتوری

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  رسانه های اجتماعی

حضور در رسانه های اجتماعی و تعامل با صفحات مشتریان بالقوه در طول زمان می تواند برای برند شما مفید باشد. بهتر است ابتدا یک نمایه کامل در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید تا محصولات و امکانات خود را به نمایش بگذارید. از لوگو و طرح رنگ سازمان خود در این نمایه استفاده کنید و خود را معرفی کنید.
با مشتریان بالقوه خود در رسانه های اجتماعی با گذاشتن نظرات، لایک کردن پست های آنها ارتباط برقرار کنید، این کار موجب میشود نام تجاری پیک شما در ذهن آنها بماند.

اجرای کمپین: بسته به شهری که پوشش می دهید می توانید کمپین های تبلیغاتی را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام اجرا کنید. ایده خوبی است که با بودجه کم شروع کنید و در صورت دریافت پاسخ مثبت، پول بیشتری خرج کنید.

لینکدین: شبکه اجتماعی لینکدین در مقایسه با آنچه ممکن است در اینستاگرام یا فیس بوک پیدا کنید فضای منحصر به فردی دارد. شما اکثر صاحبان کسب و کار و مدیرانی را خواهید یافت که ممکن است در لینکدین مشتری شما شوند. شما می توانید بسیاری از تصمیم گیرندگان تجاری را در آنجا بیابید. هنگامی که آنها را پیدا کردید، در نظر بگیرید که چگونه می توانید مزایای آنها را ارائه دهید و توجه آنها را به خود جلب کنید.
ارائه یک نمایه کامل لینکدین می تواند برای تجربه بازدیدکنندگان هنگام بازدید از نمایه شما بسیار مهم باشد.

 تبلیغات پیک موتوری

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  طراحی سایت

داشتن یک وب سایت مفهوم جدیدی در تبلیغات نیست، اما بسیاری از شرکت ها متوجه اهمیت آن نمی شوند یا یک وب سایت حرفه ای طراحی نمی کنند به همین منظور این نکات ضروری را در هنگام طراحی سایت به خاطر بسیپارید.

☑️ تبلیغات گوگل

گوگل ادوردز در حال حاضر محبوب ترین روش تبلیغات برای اکثر شرکت ها، به ویژه شرکت های B2B است. در این روش به ازای هر تعداد افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند گوگل از شما هزینه می گیرد.

مزایای این روش:
✔️ بازده بالا (پرداخت به ازای هر کلیک روی تبلیغ شما)
✔️ گزارش های بهینه و کاربردی
✔️ بهترین گزینه برای جذب مشتریان شرکتی (کسب و کار)

☑️ تولید محتوا

برخی از مشتریان شما هنوز با برند و خدمات شما آشنا نشده اند با این حال همیشه سوالات و مشکلات خود را در اینترنت جستجو می کنند، در همین راستا شما به نیازها آنها فکر کنید و مطالب آموزشی و کاربردی مورد نظر آنها را ارائه دهید.

در اینجا چند نکته برای تولید محتوا وجود دارد:

از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری مقالات نوشته شده خود استفاده کنید.
لینک مقالات را پس از انتشار برای مشتریان قبلی خود ارسال کنید تا آنها نیز از آنها بهره مند شوند.
خبرنامه خود را در وب سایت خود ادغام کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند آدرس ایمیل خود را وارد کنند. از این لیست ایمیل برای اعلام آخرین مقالات خود استفاده کنید.

☑️ سئو، یک ایده مهم تبلیغاتی پیک

گوگل سایت های محلی را در نزدیکی افرادی که به دنبال یک سرویس محلی مانند پیک موتوری در صفحه نتایج جستجوی خود هستند، ارائه می دهد. آمارهای تحقیقاتی نشان می دهد که 70 درصد افراد از طریق جستجوهای گوگل به سایت های مورد نظر خود می رسند. بنابراین، اگر می‌خواهید یکی از اولین پیشنهادات گوگل باشید، باید وب‌سایت خود را به طور منظم آپدیت کنید.

در محتوای سئو برای خدمات تحویل، هدف اصلی شما باید رتبه‌بندی با کلمات کلیدی باشد که مشتریان هدف شما احتمالاً تایپ می‌کنند. نتایج باید در زیر با کسب‌وکاری که در شهر نیویورک فعالیت می‌کند و خدمات تحویل درخواستی ارائه می‌کند، فهرست شود.

“خدمات تحویل مشهد”
"بهترین شرکت پپیک موتوری در مشهد"

تعدادی از مشتریان بزرگ خود را در صفحه اصلی خود قرار دهید و نظرات خود را در مورد خدمات خود درج کنید. اعتماد یک عامل مهم در خرید افراد و گروه ها از شما است.

تبلیغات پیک موتوری

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  استفاده از برچسب برند روی خودرو

استفاده از برچسب های شرکت بر روی موتورها و اتومبیل های مجموعه، بیلبوردهای متحرکی ایجاد می کند که آگاهی از برند شما را در شهر گسترش می دهد.
در نهایت، به خاطر داشته باشید که برچسب ها باید موقتی باشند زیرا ممکن است یک کمپین تبلیغاتی اجرا کنید و تبلیغات خلاقانه خاصی را روی بدنه خودرو تبلیغ کنید. برای این منظور می توانید از لباس فرم رانندگان نیز استفاده کنید.

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل همکاری با سایر شرکت ها

اگر استراتژی بازاریابی کسب و کار پیک شما ارجاع مشتریان به شرکت هایی است که خدمات مشابه مشتریان هدف شما را ارائه می دهند، می توانید به مشتریان آنها (که می توانند مشتری شما شوند) تخفیف بدهید.
به عنوان مثال، برای اجرای این روش جذب مشتری، می‌توانید با شرکت‌هایی که مشتریان رستوران ها را تامین می‌کنند، گفتگو یا همکاری کنید.

یک عنصر کلیدی که باید به آن توجه داشت، تعریف یک مزیت برای شرکت است که باعث معرفی بهتر شما به مشتریانش شود. این مزیت ممکن است شامل سهم درآمد یا تخفیف در خدماتی باشد که قبلاً ارائه می‌دهید.

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل  طراحی اپلیکیشن پیک موتوری

وقتی ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند ردیابی راننده، ارسال خودکار فاکتور و ارسال درخواست با نرم‌افزار ارائه می‌دهید، تشخیص خود از رقبا آسان‌تر می کنید. این ویژگی ها رضایت مشتری را افزایش می دهد و به نفع مشتریان شما خواهد بود. با اپلیکیشن مدیریت پیک، می توانید عملکرد راننده را بهبود بخشید و عملیات ناوگان را بهینه کنید.

تبلیغات پیک موتوری

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل کدهای تبلیغاتی و تخفیف

به عنوان یک ایده تبلیغاتی، می توانید انگیزه هایی برای تشویق مشتریان خود به ثبت سفارش ایجاد کنید. این مشوق ها معمولاً به عنوان کدهای تبلیغاتی و تخفیف های جمعی ارائه می شوند. در زیر به چند نوع کد تخفیف جذاب اشاره می کنیم.

☑️ کد تخفیف برای اولین بار سفارش
☑️ کد تخفیف برای یک منطقه خاص، 20٪ تخفیف
☑️ چهار سفارش موفق، یک سفارش رایگان
☑️ عید یا جشنواره 50% تخفیف

تبلیغات بیلبورد

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن موبایل تبلیغات بیلبورد

یکی از انواع تبلیغات محیطی که می تواند به آگاهی از برند شما کمک کند، تبلیغات بیلبوردی است. اگر کسب و کار پیک شما محلی است، تبلیغات با استفاده از بیلبورد بسیار موثر خواهد بود. زیرا افراد زیادی آن را روزانه می بینند و با نام تجاری شما آشنا می شوند. برای اثربخشی بهتر است از ایده های خلاقانه ای استفاده کنید که بتواند توجه افراد را به خود جلب کند و در ذهن آنها بماند. برای طراحی یک بیلبورد جذاب بهتر است از یک شرکت تبلیغاتی کمک بگیرید.

در این مقاله سعی شده است ایده‌هایی فهرست شوند که به شما کمک می‌کنند خدمات پیک را به طور مؤثرتری بازاریابی کنید. اگر به دنبال یک نرم افزار کامل پیک هستید، با کلیک بر روی دکمه زیر، دمو نرم افزار پیک ما را به صورت رایگان دریافت کنید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی پلتفرم حمل و نقل و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

divider
divider

محصولات مرتبط

⬅️ ساخت نرم افزار پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری : ✒️ اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد ✒️ با چندین نمونه کار ارائه شده ✒️ دارای نسخه اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ✒️ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ✒️ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی . ✒️ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
☰ طراحی اپلیکیشن حمل و نقل ✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر