جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی ✅

ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به عنوان یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های امروزی، می‌تواند به عنوان یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد باشد. اما برای رسیدن به موفقیت در این حوزه، باید ابتدا به تعیین هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی بپردازید.

هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به عنوان یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های امروزی، می‌تواند به عنوان یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد باشد. اما برای رسیدن به موفقیت در این حوزه، باید ابتدا به تعیین هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی بپردازید.
در این مقاله، به بررسی عواملی که بر هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تاثیر دارند، می‌پردازیم. همچنین، نکاتی را نیز برای شروع یک کسب و کار اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مطرح می‌کنیم که می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

ویژگی های کلیدی که بر هزینه طراحی اپلیکیشن تاکسی تاثیر می گذارد

ویژگی‌های کلیدی یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی که بر هزینه طراحی و توسعه آن تاثیرگذارند، شامل مواردی همچون پلتفرم و سیستم عامل مورد استفاده، ویژگی‌های برنامه نویسی و طراحی، امکانات ارتباطی و پرداخت آنلاین می‌شوند. به عنوان مثال، اپلیکیشن‌هایی با ویژگی‌هایی همچون پرداخت آنلاین، جستجوی کاربر، مسیریابی هوشمند، ارائه خدمات بیشتر به رانندگان و مشتریان دارای قابلیت ارائه خدمات بیشتری در مناطق شهری با ترافیک شلوغ، هزینه بیشتری نسبت به اپلیکیشن‌های ساده‌تر دارند. بنابراین، برای تعیین هزینه‌ی ساخت یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، باید به ویژگی‌های مورد نظر و نیازهای کاربران توجه شود در ادامه به مهمترین ویژگی ها اشاره می کنیم:

✅ توسعه دهندگان

 طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ به دانش فنی بسیار و صدها ساعت توسعه نیاز دارد، وقتی این ایده را نه به عنوان یک پروژه ساده بلکه به عنوان یک ایده تجاری در نظر بگیرید، به کمک توسعه دهندگان حرفه ای نیاز خواهید داشت. 
گزینه‌های احتمالی شامل کار با یک فریلنسر، استخدام یک تیم داخلی، یا برون‌سپاری توسعه اپلیکیشن به یک شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن است :

◻️ اگر تصمیم دارید با فریلنسرها کار کنید ، آماده رویارویی با چالش هایی باشید که ممکن است در میانه فرآیند توسعه اپلیکیشن به وجود بیاید، در این پروژه معمولاً کنترل کاملی بر روند توسعه ندارید و هیچ تضمینی برای کیفیت وجود ندارد. در حالی که این گزینه ممکن است در ابتدا مقرون به صرفه به نظر برسد، واقعیت این است که احتمال دارد این پروژه موفق نباشد و شما مجبور باشید که توسعه را از نو شروع کنید.

◻️ توسعه دهندگان داخلی شاید برای شروع ایده خاص خوب به نظر بیایند اما این انتخاب چالش های به دنبال دارد ، برای مثال باید این گروه را استخدام کنید و درگیر امور اداری مثل بیمه و حقوق باشید.
اگر شرکت شما بزرگ است این انتخاب برای شما مشکلی درست نمی کند اما اگر استارتاپ هستید با بودجه محدود استخدام توسعه دهندگان انتخاب هوشمندانه ای نیست

◻️ اگر نمی‌خواهید زمان خود را تلف کنید به تضمین کیفیت نیاز دارید یا نمی‌خواهید با دردسرها و فرآیند اداری کنار بیایید، برون‌سپاری توسعه برنامه به یک شرکت شخص ثالث ممکن است بهترین تصمیم باشد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که شرکت حرفه ای پیدا کنید و شرکت بار را از روی دوش شما بردارد.  

✅ تعداد پلتفرم های قابل پشتیبانی

سیستم عامل موبایل مورد علاقه شما چیست؟ و مخاطب هدف شما چطور؟ بدترین اشتباهی که می توانید انجام دهید این است که فرض کنید کاربران شما در درجه اول از اندروید یا iOS استفاده می کنند. قبل از انجام هر گونه تعهد مرتبط با پلتفرم، مخاطبان هدف خود و اینکه چه پلتفرمی را ترجیح می دهند، تجزیه و تحلیل کنید. 
اگر این مرحله را رها کنید و فرضیه اشتباهی داشته باشید، ممکن است پول خود را از دست بدهید یا پول خود را صرف توسعه برای پلتفرمی کنید که تعداد کاربران مورد نیاز را برای شما به ارمغان نمی آورد

✅ ویژگی های اپلیکیشن

ویژگی‌ها و پیچیدگی ‌ها، عوامل اصلی هزینه‌بر در هنگام توسعه اپلیکیشن هستند. هرچه ویژگی های بیشتری اضافه کنید، باید هزینه بیشتری بپردازید.

✅ فناوری

فناوری های مختلفی وجود دارد که می توانید برای برنامه خود از آنها استفاده کنید. جدا از کد نویسی برنامه ممکن است بخواهید از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای بهبود توصیه‌های داخل برنامه خود استفاده کنید. همه این فناوری‌ها هزینه توسعه اپلیکیشن اسنپ را دو یا سه برابر می‌کنند.

✅ طراحی  UX/UI

شما نمی توانید یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کنید. اما در دنیای اپلیکیشن‌های موبایل، محصولات دیجیتال بر اساس ظاهرشان قضاوت می‌شوند. کاربر پسند بودن با صفحه نمایش های زیبا هرگز از ذهن مخاطب نمی رود. این ترکیبی از ساختار اطلاعات مناسب، چیدمان رابط، سلسله مراتب صفحه و حتی جریان کاربر است. شما نمی توانید بدون شناخت مخاطبان هدف خود یک طراحی UX و UI عالی ایجاد کنید. تجزیه و تحلیل مخاطب همچنین هزینه توسعه برنامه مشابه اسنپ را افزایش می دهد.

✅ تضمین کیفیت و تست 

تضمین کیفیت بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند توسعه است. در این مرحله مهندسان QA اپلیکیشن و تمامی ویژگی های اپلیکیشن را در محیط های مختلف تست می کنند. هدف این است که همه باگ‌های احتمالی را شناسایی کنید و برنامه‌ای را منتشر کنید که کاربران را به دلیل مشکلات رابط کاربری، عملکرد، عملکرد یا سازگاری ضعیف بین پلتفرم‌ها دور نکند.

هزینه اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی پیشگامان با دارا بودن پنل مدیریت پیشرفته خود، مدیریت کلیه سرویس ها را آسان نموده است و قابلیت ارائه خدمات سازمانی، درخواست سرویس برای دیگران، امکان ارسال پیام و برقراری تماس امن را نیز دارد.

taxi application pishgaman

پکیج استاندارد

  
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • محدودیت 900 سرویس
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی سایت
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)
 • سرویس VOIP

پکیج حرفه ای

120 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • بدون محدویت سرویس
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)

پکیج ویژه

150 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • سرویس VOIP

 امکاناتی که در یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی می‌تواند وجود داشته باشد، شامل موارد زیر می‌شود:

✅ امکان جستجو برای یافتن تاکسی‌های در دسترس در نزدیکی کاربر، با استفاده از موقعیت جغرافیایی گوشی هوشمند
✅  پرداخت آنلاین و امکان پرداخت از طریق کارت‌های بانکی و پرداخت از طریق درگاه‌های امن
✅ امکان سفارش تاکسی به صورت آنلاین و بدون نیاز به تماس با مراکز تاکسی‌
✅ مشاهده وضعیت تاکسی سفارش داده شده، شامل مشخصات راننده و خودرو، نقشه مسیر و زمان رسیدن به مقصد
امکان تعیین مقصد توسط کاربر، با استفاده از آدرس دقیق یا مختصات مکانی
✅  مسیریابی هوشمند، برای بهینه سازی مسیر و کاهش زمان سفر
✅  امکان ارسال نظرات و امتیازدهی به راننده و خودرو، برای بهبود کیفیت خدمات
امکان ارائه خدمات بیشتر به رانندگان، مانند مدیریت سفارشات و تخصیص سفرهای بهینه‌تر
امکان ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه به کاربران با عضویت در برنامه‌های وفاداری
✅  قابلیت اطلاع‌رسانی به کاربران در مورد تغییرات قیمت، امکانات جدید و رویدادهای ویژه
✅ قابلیت پشتیبانی و ارتباط با مشتریان، با استفاده از روش‌های مختلف از جمله پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی آنلاین.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

شرکت خلاق

گواهی شرکت خلاق

عضو شرکت های خلاق در زمینه ساخت نرم افزارهای خدمات شهری

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی پلتفرم حمل و نقل و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

divider
divider

محصولات مرتبط

⬅️ ساخت نرم افزار پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری : ✒️ اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد ✒️ با چندین نمونه کار ارائه شده ✒️ دارای نسخه اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ✒️ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ✒️ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی . ✒️ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
☰ طراحی اپلیکیشن حمل و نقل ✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر