جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
چگونه رهگیری آنلاین می تواند روند تحویل مرسوله را بهبود بخشد؟

در دنیای پر شتاب امروزی تحویل بسته ها در کمترین زمان ممکن و در موقعیت مکانی دقیق بیش از همیشه مهم است. ردیابی آنلاین موقعیت مکانی تاکسی، پیک و کامیون به عنوان یک ابزار حیاتی برای تجارت الکترونیک محسوب می شود، در گذشته برای ردیابی مرسولات نیاز به خرید GPS و اتصال آن به وسایل حمل و نقل بود که این کار علاوه بر هزینه بر بودن در بعضی از موقعیت های مکانی پاسخگو هم نبود.

چگونه رهگیری آنلاین می تواند روند تحویل مرسوله را بهبود بخشد؟

در دنیای پر شتاب امروزی تحویل بسته ها در کمترین زمان ممکن در موقعیت مکانی دقیق بیش از همیشه برای مردم مهم است. ردیابی آنلاین موقعیت مکانی تاکسی، پیک و کامیون به عنوان یک ابزار حیاتی برای تجارت الکترونیک محسوب می شود، در گذشته برای ردیابی مرسولات نیاز به خرید GPS و اتصال آن به وسایل حمل و نقل بود که این کار علاوه بر هزینه بر بودن در بعضی از موقعیت های مکانی پاسخگو هم نبود.
شرکت پیشگامان دامنه فناوری با راه اندازی سیستم آنلاین مدیریت دلیوری علاوه بر امکانات نا محدودی که برای مدیران شرکت های حمل و نقل در نظر گرفته است، امکان ردیابی آنلاین موقعیت مرسوله را فراهم کرده است.
در این فرآیند کافیست رانندگان شرکت های لجستیک اپلیکیشن سفیر را بر روی گوشی هوشمند خود داشته باشند تا علاوه بر نمایش موقعیت مکانی دقیق برای مدیر از طریق پنل مدیریت، امکان مسیریابی بهتر با توجه به پامتراهای مختلف داشته باشند.
در این مقاله به مزایای مختلف ردیابی آنلاین برای تحویل مرسولات و اینکه چگونه فرآیند تحویل را متحول می‌کنند می پردازیم.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ

معایب خرید دستگاه GPS

خرید دستگاه GPS برای شرکت های حمل و نقل مزایای و معایب قابل توجهی دارد، برخی از این معایب که باید مورد بررسی قرار گیرند عبارتند از :

☑️ هزینه بالا: هزینه خرید دستگاه های GPS برای شرکت های حمل و نقل ممکن است بسیار گران باشد. علاوه بر هزینه خرید، هزینه نگهداری، نصب و پشتیبانی نیز باید در نظر گرفته شود.

☑️ هزینه تمدید قرارداد: برای استفاده از خدمات GPS معمولاً باید قراردادی با شرکت ارائه دهنده امضا کرد. این قرارداد ممکن است حاوی هزینه هایی مانند هزینه تمدید قرارداد باشد که باید هر سال پرداخت شود.

☑️ نیاز به پوشش شبکه: برای استفاده از دستگاه های GPS نیاز به پوشش شبکه وایرلس دارید. در بعضی مناطق ممکن است پوشش شبکه موجود نباشد و این می‌تواند مشکلاتی را برای شرکت حمل و نقل ایجاد کند.

☑️ مشکلات فنی: دستگاه های GPS نیز ممکن است مشکلات فنی داشته باشند که باعث از بین رفتن اطلاعات و یا عملکرد نادرست آنها شود. در این صورت، شرکت حمل و نقل باید هزینه های تعمیر و نگهداری را پرداخت کند.

☑️ نیاز به آموزش: استفاده از دستگاه های GPS نیاز به آموزش دارد و کارمندان شرکت حمل و نقل باید زمان و هزینه های زیادی را برای یادگیری آن صرف کنند.

مزایای ردیابی آنلاین مرسولات

ردیابی مرسولات به صورت آنلاین دارای مزایایی بسیاری است که به شرکت‌های حمل و نقل کمک به سزایی می‌کند تا عملکرد خود را بهبود بخشند و به صورت بهینه به مشتریان خود خدمات ارائه کنند. برخی از مزایای ردیابی مرسولات به صورت آنلاین عبارتند از:

☑️ پیگیری دقیق و به روز: با استفاده از سامانه ردیابی آنلاین پیشگامان، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند به روز رسانی های لحظه‌ای راجع به موقعیت مرسولات خود را به مشتریان ارائه دهند. این امر باعث می‌شود تا مشتریان به دقت بیشتری اطلاعات دریافت کنند و نگرانی های آنها کاهش یابد.

☑️ کاهش هزینه ها: با استفاده از سامانه ردیابی آنلاین، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند به رانندگان خود راهنمایی کنند تا به صورت بهینه تر مسیر رانندگی خود را برنامه‌ریزی کنند و به همین ترتیب هزینه‌های سوخت و سفر کاهش می‌یابد.

☑️ بهبود کیفیت خدمات: با استفاده از سامانه ردیابی آنلاین، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود خدمات ارائه دهند. با بهبود عملکرد شرکت‌های حمل و نقل، مشتریان نیز از کیفیت بالاتری از خدمات برخوردار می‌شوند که می‌تواند به افزایش رضایت آنها از شرکت کمک کند.

☑️ کاهش خطاهای انسانی: با استفاده از سامانه ردیابی آنلاین، خطاهای انسانی که ممکن است در پیگیری و ردیابی مرسولات ایجاد شود، کاهش می‌یابد

☑️ بهبود امنیت: ردیابی مرسولات به صورت آنلاین می‌تواند بهبود امنیت حمل و نقل را افزایش دهد. با استفاده از سامانه ردیابی، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند به سرعت به هرگونه مشکلی که در مسیر رانندگی به وجود می‌آید، واکنش نشان دهند و به راننده‌ها راهنمایی کنند که به سرعت بهترین راه حل را پیدا کنند.

☑️ بهبود مدیریت انبار: با استفاده از سامانه ردیابی آنلاین، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند بهترین شکل ممکن برای مدیریت انبار خود را پیدا کنند. با داشتن اطلاعات دقیق در مورد موقعیت مرسولات، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی کنند و از هرگونه مشکلی که ممکن است در مدیریت انبار به وجود آید، جلوگیری کنند.

☑️ بهبود تجربه مشتری: با داشتن اطلاعات دقیق در مورد موقعیت مرسولات، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند بهترین شکل ممکن به مشتریان خود خدمات ارائه دهند. با داشتن اطلاعات دقیق در مورد موقعیت مرسولات، شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند به مشتریان خود اطمینان دهند که مرسولاتشان در مسیر درستی قرار دارد و به موقع به مقصد خود می‌رسد، که این امر می‌تواند تجربه مشتری را بهبود بخشد و به افزایش رضایت آنها از شرکت کمک کند.

☑️ نظارت بر رفتار راننده : رهگیری آنلاین می تواند رفتار راننده، الگوی رانندگی و عملکرد را کنترل کند. سرعت بیش از حد، رانندگی عجولانه، ترمز بیش از حد، شتاب گیری شدید نیز از طریق  ردیابی آنلاین قابل تشخیص است. همچنین این سامانه گزارش دقیقی از عملکرد رانندگان ایجاد می کند تا تجزیه و تحلیل رفتار آنها آسان شود و اطلاعات دقیقی در مورد استفاده از وسیله نقلیه توسط رانندگان ارائه دهد.

نتیجه گیری

سامانه ردیابی آنلاین یک تحول بزرگ در صنعت لجستیک است، این سامانه با نظارت دقیق بر رانندگان، بهینه‌سازی مسیر، کاهش هزینه‌های تحویل، بهبود رضایت مشتری و تصمیم‌گیری مبتنی بر داده‌ها فرآیند تحویل را برای شرکت‌های حمل و نقل آسان تر می نماید.
همان‌طور که صنعت لجستیک روزبه‌روز در حال پیشرفت است، شما نیز به عنوان مدیر این کسب‌وکار پرسود نیاز به توسعه و تحول دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم آنلاین مدیریت لجستیک با واحد فروش شرکت پیشگامان دامنه فناوری تماس بگیرید

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی پلتفرم حمل و نقل و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

divider
divider

محصولات مرتبط

⬅️ ساخت نرم افزار پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری : ✒️ اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد ✒️ با چندین نمونه کار ارائه شده ✒️ دارای نسخه اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ✒️ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ✒️ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی . ✒️ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
☰ طراحی اپلیکیشن حمل و نقل ✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر