جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
نرم افزار مدیریت پیک موتوری

هنگامی که بسیاری از کسب و کارها در دوران کرونا در آستانه شکست قرار داشتند، تعدادی از کسب و کارها در حال رشد و توسعه بیزنیس خود بودند. صنعت خدمات پیک موتوری یکی از 5 بازاری است که به دلیل همه‌گیری کرونا رونق گرفت، رشد تجارت الکترونیک و خرید آنلاین باعث افزایش تقاضا برای شرکت های پیک موتوری شده است . این صنعت هر روز بیشتر از قبل رشد می کند و در حال حاضر تمامی افراد از خدمات آن برای صرفه جویی در زمان و هزینه استفاده می کنند.

نرم افزار مدیریت پیک موتوری

هنگامی که بسیاری از کسب و کارها در دوران کرونا در آستانه شکست قرار داشتند، تعدادی از کسب و کارها در حال رشد و توسعه بیزنیس خود بودند.
خدمات پیک موتوری یکی از 5 کسب و کاری بود که در دوران همه گیری کرونا رشد بسیاری کرد، افزایش خرید آنلاین از فروشگاه ها باعث تقاضا بیشتر برای شرکت های پیک موتوری بود، این روند تا به امروز ادامه پیدا کرده و در حال حاضر بیشتر افراد از خدمات پیک موتوری برای صرفه جویی در زمان و هزینه استفاده می کنند.
اما این صنعت مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به یک نرم افزار و ابزار مناسب برای مدیریت یکپارچه فعالیت ها دارد .مدیران پیک موتوری برای نظارت کامل بر رانندگان و ارسال مرسولات باید سفارشات مشتریان را ردیابی کنند، رانندگان را مدیریت کنند و امور مالی را بررسی کنند.
همه این موارد امکان پذیر است در صورت داشتن نرم افزار مدیریت مرسولات و پیک ، این سیستم داراری راه حل های نوآورانه برای بهینه سازی عملیات و در عین حال صرفه جویی در وقت و هزینه شما طراحی شده است.
نرم‌افزار مدیریت پیک موتوری به شرکت‌های پیک موتوری کمک می‌کند تا فرآیند کاری خود را بهبود بخشند و هماهنگی بیشتری بین مدیریت و کارکنان خود داشته باشند. این نرم‌افزارها از طریق اینترنت در دسترس هستند و به شرکت‌هایی که از خدمات پیک موتوری استفاده می‌کنند کمک می‌کنند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

نرم افزار مدیریت ناوگان پیشگامان چیست؟

نرم افزار مدیریت ناوگان فرایند برنامه ریزی پخش، ارسال کالا و سفارشات مشتریان شما را با استفاده از هوش مصنوعی به بهینه ترین حالت ممکن انجام می‌دهد. تیم پیشگامان با در نظر گرفتن تمام عوامل موثر بر روی برنامه‌ریزی پخش مثل میزان ترافیک، حجم و وزن بار، مدت زمان توقف در هر مقصد، پراکندگی مقاصد و … تعداد و مسیر ناوگان‌ها را مشخص می‌کند و گزارشی لحظه‌ای از عملکرد و موقعیت ناوگان‌ها ارائه می‌دهد تا فرایند مدیریت ناوگان به بهترین شکل انجام گیرد.

 

نرم افزار مدیریت پیک موتوری

تحلیل و ارزیابی رقبا

کاهش هزینه‌های ارسال و پخش

کاهش تعداد ناوگان، کاهش مسیر طی‌شده و زمان صرف شده در برنامه‌ریزی پخش، در نهایت منجر به کاهش هزینه پخش و ارسال برای شما می‌شود.

طراحی بصری جذاب

ارسال به‌موقع در ساعت مشخص‌شده

نرم افزار مدیریت ناوگان پیشگامان با برنامه‌ریزی دقیق به وسیله هوش مصنوعی می‌تواند ساعت دقیق رسیدن به هر مقصد را با دقت بالایی مشخص کند.

رعایت اصول UX

افزایش رضایت‌مندی مشتریان

استفاده از سرویس مدیریت پیشگامان علاوه بر کاهش هزینه‌های لجستیک کسب‌وکار، با ارسال به موقع کالا باعث افزایش رضایت مشتریان خواهد شد.

ویژگی نرم افزار مدیریت پیک موتوری

مدیریت سفارشات
یکی از ویژگی‌های اصلی نرم‌افزار مدیریت پیک موتوری، مدیریت سفارشات است. با استفاده از این نرم‌افزار، مدیران می‌توانند سفارشات را به طور کامل مدیریت کنند و اطلاعاتی مانند آدرس مشتری و زمان تحویل را دریافت کنند. همچنین، این نرم‌افزار به شرکت‌ها این امکان را می‌دهند تا از جزئیاتی مانند وضعیت سفارش، موقعیت جغرافیایی پیک و تاریخ تحویل سفارش اطلاعات دقیقی را دریافت کنند.

برنامه ریزی سفر پیک
به علاوه، نرم‌افزار مدیریت پیک موتوری امکان برنامه‌ریزی مسیر حرکت پیک‌ها را فراهم می‌کند. با استفاده از این قابلیت، شرکت‌ها می‌توانند مسیر بهینه را برای پیک‌های خود تعیین کنند و به طور مؤثری از زمان و انرژی خود استفاده کنند. این نرم‌افزارها همچنین قابلیت ارائه گزارش‌هایی مانند کارایی پیک‌ها، زمان تحویل سفارشات و هزینه‌های حمل و نقل را دارا هست

پیگیری سفارشات
نرم‌افزار مدیریت پیک موتوری همچنین از طریق پیگیری دقیق وضعیت سفارش‌ها موجب افزایش اعتماد مشتریان به شرکت می شود. با استفاده از این نرم‌افزار، مشتریان می‌توانند به راحتی وضعیت سفارش خود را پیگیری کنند و به محض تحویل سفارش، دریافت اعلامیه تحویل دریافت کنند. این موضوع به مشتریان اعتماد بیشتری به شرکت شما می‌دهد و باعث می‌شود تا شرکت شما در نظر مشتریان به عنوان یک شرکت قابل اعتماد شناخته شود.

بهبود کیفیت و خدمات
در نهایت، استفاده از نرم‌افزار مدیریت پیک موتوری به شرکت‌های پیک موتوری کمک می‌کند تا به دنبال بهبود کیفیت و عملکرد خود باشند. با داشتن دسترسی به اطلاعات دقیق در مورد سفارشات و پیک‌ها، شرکت‌ها می‌توانند به طور مؤثرتری برنامه‌ریزی کنند و هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهند. به علاوه، ارائه گزارش‌های دقیق به مدیران امکان می‌دهد تا تصمیمات بهتری برای بهبود کارایی و عملکرد شرکت‌شان بگیرند.

مدیریت مالی
در نرم افزار مدیریت پیک اپراتورها می توانند امورمالی مربوط به آژانس و رانندگان را مدیریت و ویرایش کنند.
این بخش شامل 4 بخش لیست حساب رانندگان، تسویه حساب رانندگان، گزارش کارکرد رانندگان و تراکنش های مالی است.
برای مثال امکان شارژ و تسویه حساب رانندگان در بخش مالی برای اپراتور تعبیه شده است.

امکانات پنل مدیریت اپلیکیشن پیک موتوری

 • مشاهده لیست درخواست ها
 • مدیریت و نظارت بر سفیران
 • قابلیت ارسال نوتیفیکیشن
 • افزودن کد تخفیف و هدیه
 • مدیریت مالی تراکنش ها
 • قیمت گذاری شناور سفر
 • ثبت سفارش به صورت دستی
 • تعریف سوپروایزر جهت مدیریت
پنل مدیریت اپلیکیشن پیک موتوری

امکانات پنل مدیریت (  بخش سفیران پیک موتوری )

 • مشاهده لیست سفیران پیک موتوری
 • مدیریت و ساماندهی سفیران پیک موتوری
 • امکان افزودن سفیر پیک موتوری جدید
 • مشاهده وضعیت دقیق پیک موتوری
 • مشاهده لیست تراکنش های پیک موتوری
 • اعمال تسویه حساب با پیک موتوری
 • امکان مشاهده اطلاعات و مدارک ثبت نامی سفیر
پنل مدیریت حرفه ای اپلیکیشن پیک موتوری
پنل مدیریت اپ پیک موتوری

امکانات پنل مدیریت ( بخش مشتریان )

 • مشاهده لیست مشتریان
 • افزودن درخواست های جدید
 • مشاهده هزینه سفر
 • نمایش تاریخ دقیق سفرها
 • مشاهده جزئیات اطلاعات مشتری

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

شرکت خلاق

گواهی شرکت خلاق

عضو شرکت های خلاق در زمینه ساخت نرم افزارهای خدمات شهری

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی پلتفرم حمل و نقل و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

divider
divider

محصولات مرتبط

⬅️ ساخت نرم افزار پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری : ✒️ اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد ✒️ با چندین نمونه کار ارائه شده ✒️ دارای نسخه اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ✒️ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ✒️ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی . ✒️ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
☰ طراحی اپلیکیشن حمل و نقل ✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر