جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
نقش اپلیکیشن موبایل در مدیریت لجستیک

آیا می دانید مهمترین مشکلاتی که شرکت های حمل و نقل با آنها درگیر هستند چیست؟ طبق تحقیقات مواردی همچون کاهش هزینه، رصد لحظه ای ناوگان، بهینه سازی مسیر و مدیریت داده و... مشکلات رایج شرکت های حمل و نقل است. طراحی اپلیکیشن موبایل یک گزینه عالی برای بسیاری از کارآفرینان حوزه لجستیک است تا تمامی امور را به صورت خورکار با کاربری آسان و ارائه راه حل های پیشرفته به دست آورند.

نقش اپلیکیشن موبایل در مدیریت لجستیک

صنعت حمل و نقل یکی از پر درآمد ترین کسب و کارها در دنیا است، اما همیشه مدیران این صنعت با مشکلات و چالش های روبر هستند.
یکی از مشکلات لجستیک در دنیا که در بسیاری از مواقع گریبان‌گیر شرکت‌ها خواهد بود، عدم همسو شدن با فناوری‌های جدید است. در دنیای امروز دوری از فناوری‌های نوظهور و البته کارآمد منجر به شکست کسب‌وکارها خواهد شد. اگر بتوانید به صورت درست و به‌جا از فناوری‌ها استفاده کنید، می‌توانید منجر به رشد بهره‌وری سیستم خود و البته کاهش هزینه‌ها در درازمدت شوید.
طراحی اپلیکیشن موبایل یک گزینه عالی برای بسیاری از کارآفرینان حوزه لجستیک است تا بتوانند تمامی فرآیند را به صورت خودکار با کاربری آسان و ارائه راه حل های پیشرفته به دست آورند.
در این مقاله، تمام اصول اولیه طراحی و توسعه اپلیکیشن لجستیک را بررسی خواهیم کرد و به شما در مورد انواع برنامه های مدیریت ناوگان، ویژگی های کلیدی آنها، رایج ترین فناوری های مورد استفاده برای اجرای آنها، چالش های اصلی توسعه MVP لجستیک و موارد دیگر خواهید گفت.
اولین مرحله در طراحی سیستم مدیریت حمل و نقل تحلیل نیازهای شرکت است، برای صرفه جویی در زمان و هزینه تمامی نیازهای خود را با ذکر دلایل مطرح کنید و در مرحله دوم بعد از تحلیل نیازهای شرکت بهتر است از یک تیم توسعه‌دهنده با تجربه در زمینه طراحی اپلیکیشن‌های مدیریتی کمک بگیرید.
اولین مرحله در طراحی سیستم مدیریت حمل و نقل تحلیل نیازهای شرکت است، برای صرفه جویی در زمان و هزینه تمامی نیازهای خود را با ذکر دلایل مطرح کنید و در مرحله دوم بعد از تحلیل نیازهای شرکت بهتر است از یک تیم توسعه‌دهنده با تجربه در زمینه طراحی اپلیکیشن‌های مدیریتی کمک بگیرید.

سیستم مدیریت حمل و نقل چیست؟
سیستم مدیریت حمل و نقل یک راه حل فناوری است که برای کمک به تولید، توزیع، تجارت الکترونیک، عمده فروشی، خرده فروشی و سایر مشاغل طراحی شده است تا برنامه ریزی، اجرا و بهینه سازی فعالیت های متمرکز بر جابجایی ورودی و خروجی کالا را خودکار کنند. به زبان ساده، این سیستم یک ابزار پیچیده و در عین حال آسان برای استفاده است که دید را در فرآیندهای حمل و نقل شما به ارمغان می آورد تا بتوانید با زمان و هزینه بیشتر برنامه ریزی و اجرا کنید.
مخاطبان سیستم های مدیریت حمل و نقل را می توان به 2 گروه تقسیم کرد:
تولید کنندگان، خرده فروشان، عمده فروشان، مارک های تجارت الکترونیک
ارائه دهندگان لجستیک شخص ثالث (3PL)، لجستیک شخص چهارم (4PL) و خدمات لجستیک (LSP).

دلیل ضروری طراحی اپلیکیشن موبایل برای مدیریت لجستیک

فرآیند اداری را کاهش میدهد
برنامه های تلفن همراه لجستیک دسترسی فوری به پایگاه داده یک شرکت با اسناد حمل و نقل را فراهم می کند و از فرم های سفارش کاغذی و سفارشات خدماتی نامناسب جلوگیری می کند. 
نرم افزار مدیریت ناوگان پیشگامان می تواند کل فرآیند برنامه ریزی مسیر را خودکار کند و به شما زمان بیشتری برای رشد کسب و کارتان بدهد.
زمان و هزینه های تحویل را کاهش می دهد
به لطف راهکارهای موبایل مدیریت ناوگان، می‌توانید تحویل بار را برنامه‌ریزی کنید، هزینه‌های سوخت را پیش‌بینی کنید و مایل‌های خالی را کاهش دهید. 
✅ارسال ها و مسیرها را بهینه می کند
راه حل های تلفن همراه برای مدیریت انبار با پایگاه داده های داخلی و ویژگی های اسکن بارکد، ارسال بار را بهبود می بخشد، در حالی که عملکرد زمان بندی تحویل به شما این امکان را می دهد که از قبل بهترین راه را انتخاب کنید. 
ردیابی آنلاین خودرو را فراهم می کند
شما می توانید با ردیابی لحظه ای و رصد ناوگان زمان و موقعیت دقیق خودرو را در هر لحظه دریافت کنید و از پیگیری تلفنی و پیامکی نجات یابید
به طور خلاصه، می‌توانید از فناوری‌های تلفن همراه برای خودکارسازی وظایف معمول، مدیریت موجودی ارسال شده در زمان واقعی، و ایجاد دید در همه بخش‌ها استفاده کنید، بنابراین مایل‌های خالی را کاهش داده و سود را افزایش دهید

ویژگی های سیستم مدیریت حمل و نقل

 • ورود اطلاعات اولیه خدمات دهندگان و پزشکان

  امنیت
  یکی از بخش های مهم و حیاتی اپلیکیشن حمل و نقل ، امنیت است. برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساس، باید از رمزنگاری اطلاعات و سیستم های احراز هویت قوی استفاده کرد. همچنین، باید برای ارتباط با دستگاه‌های مختلف از پروتکل‌های امنیتی مانند SSL و TLS استفاده شود.

 • فیلتر خدمات

  بهینه سازی مسیر
  این سامانه براساس پارامترهای مختلف مسیر های رانندگان را بهینه سازی می کند تا رانندگان در کمترین زمان ممکن مرسولات را جابجا کنند و در هزینه سوخت نیز صرفه جویی نمایند.

 • برنامه ریزی سریع و آسان

  ارسال نوتیفیکیشن
  از طریق ارسال نوتیفیکیشن اپراتورهای سیستم می توانند هشدارها و به روز رسانی های بلادرنگ را برای رانندگان، مشتریان و سایر ذینفعان ارسال کنند و وضعیت تحویل و تغییرات زمان بندی را به روز کنند.

 • نمایش لیست پزشکان

  پنل مدیریت حرفه ای
  پنل مدیریت به شرکت ها امکانات بسیار زیادی جهت مدیریت و کنترل رانندگان را می دهد، اپراتورها از طریق پنل می توانند به صورت لحظه ای موقعیت مکانی راننده را مشاهده کنند همچنین امکان ثبت درخواست، تعریف محدود، مدیریت امور مالی و... را دارند.

 • مشخصات خدمات دهندگان

  تجزیه تحلیل داده ها
  شرکت های حمل و نقل می توانند با تجزیه و تحلیل داده ها عملکرد رانندگان و مشتریان را آنالیز و تحلیل کنند و زمینه های بهبود را شناسایی کنند و به آنها اجازه می دهد تا تصمیمات مبتنی بر داده را اتخاذ کنند.

 • گواهینامه ها، مدارک و نظرات کاربران

  ماشین لرنینگ
  تجزیه و تحلیل داده ها، شرکت های حمل و نقل را قادر می سازد تا داده های عملکرد تحویل را آنالیز و تحلیل کنند و زمینه های بهبود را شناسایی نمایند و به آنها اجازه می دهد تا تصمیمات مبتنی بر داده را اتخاذ کنند.

نتیجه گیری

در نتیجه اپلیکیشن مدیریت لجستیک می‌تواند به شرکت‌ها در بهبود رابطه با مشتریان کمک کند. با ارائه اطلاعات به‌روز و دقیق به مشتریان، این اپلیکیشن می‌تواند اعتماد مشتریان را به شرکت‌ها افزایش دهد و باعث افزایش فروش و سود شرکت شود.
در نهایت، طراحی اپلیکیشن مدیریت لجستیک به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با رقابت بازار در قدمی اول قرار گیرند و با ارائه خدمات بهتر به مشتریان، بازاریابی را برای خود افزایش دهند. در نتیجه، شرکت‌ها با استفاده از اپلیکیشن مدیریت لجستیک می‌توانند بهبود عملکرد، افزایش بهره‌وری و افزایش سود خود را تضمین کنند.

ویژگی‌های نرم افزاز پیشگامان برای مدیریت ناوگان

ردیابی ناوگان
ردیابی ناوگان
مسیریابی هوشمند
مسیریابی هوشمند
اطلاع رسانی به مشتری
اطلاع رسانی به مشتری
مدیریت امور مالی
مدیریت امور مالی
تنظیم سطوح دسترسی
تنظیم سطوح دسترسی
امضای الکترونیک
امضای الکترونیک
داشبورد نظارت بر عملیات
داشبورد نظارت بر عملیات
گزارش دهی هوشمند
گزارش دهی هوشمند

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

شرکت خلاق

گواهی شرکت خلاق

عضو شرکت های خلاق در زمینه ساخت نرم افزارهای خدمات شهری

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در اپلیکیشن ها

زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
زیرساخت و زبان های برنامه نویسی
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی پلتفرم حمل و نقل و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

divider
divider

محصولات مرتبط

⬅️ ساخت نرم افزار پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری : ✒️ اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد ✒️ با چندین نمونه کار ارائه شده ✒️ دارای نسخه اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ✒️ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ✒️ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی . ✒️ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
☰ طراحی اپلیکیشن حمل و نقل ✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو)
ادامه

ثبت نظر