جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
راهنمای کامل طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ ✔️

در همین ابتدا بگوییم، انتظار می‌ رود اندازه بازار تاکسی های آنلاین در سطح دنیا تا سال ۲۰۲۵ به ۲۲۰ میلیارد دلار برسد. علاوه بر موضوع تاکسی اینترنتی، موضوع اشتراک ‌گذاری خودرو نیز در دنیا رایج است. اشتراک گذاری خودرو به امری گفته می‌شود که طی آن افراد، صندلی‌ های خالی خودروی خود را با مسافران هم مسیر خود به اشتراک می گذارند تا از حجم ترافیک، آلودگی هوا و هزینه‌ ها بکاهند. شما هم می‌توانید این خدمات را ارائه کنید و یک اپلیکیشن درخواست تاکسی شبیه اسنپ طراحی کنید.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ

مدل تجاری، ویژگی ‌ها، هزینه ساخت

در همین ابتدا بگوییم، انتظار می‌ رود اندازه بازار تاکسی های آنلاین در سطح دنیا  تا سال ۲۰۲۵ به ۲۲۰ میلیارد دلار برسد. علاوه بر موضوع تاکسی اینترنتی، موضوع اشتراک ‌گذاری خودرو نیز در دنیا رایج است. اشتراک گذاری خودرو به امری گفته می‌شود که طی آن افراد، صندلی‌ های خالی خودروی خود را با مسافران هم مسیر خود به اشتراک می گذارند تا از حجم ترافیک، آلودگی هوا و هزینه‌ ها بکاهند. شما هم می‌توانید این خدمات را ارائه کنید و یک اپلیکیشن درخواست تاکسی شبیه اسنپ طراحی کنید.

با این حال، شاید از خود بپرسید در کشور ما ایران، آیا می‌توان با اپلیکیشن اسنپ رقابت کرد؟ قطعاً بله. شما باید روی استراتژی بازاریابی خود کار کنید و از مدل های تجاری جهانی پیروی کنید. ما در این مقاله به بررسی مدل تاکسی اینترنتی اسنپ در ایران می پردازیم تا از آن برای کسب و کار خود ایده بگیرید، در راهنمای زیر همه چیز را در مورد طراحی یک اپلیکیشن درخواست تاکسی برایتان توضیح می دهیم.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ

اطلاعات بیشتر درباره اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ

اسنپ یک سرویس پیشرو برای ارائه خدمات تاکسی آنلاین در کشور است که در 31 استان کشور در حال ارائه خدمات است. دو نسخه برای این اپلیکیشن وجود دارد، یکی برای راننده و دیگری برای مسافر. این شرکت در سال 1393 در تهران شروع به فعالیت نمود و اکنون در بیش از 170 شهر کشور در حال ارائه خدمات است.

هدف اصلی این اپلیکیشن تسریع و ساده‌سازی درخواست تاکسی از هر نقطه ای در مناطق قابل استفاده است. این اپلیکیشن شامل یک پایگاه داده از مسافران و رانندگان است. اسنپ به عنوان یک میانجی بین آنها عمل می کند و همچنین به هر دو طرف اجازه می دهد تا روند پرداخت را کنترل کنند، هر دو روش پرداخت نقدی و آنلاین هم در این اپلیکیشن در دسترس است.  

اسنپ چگونه کار می کند

اگر قصد دارید یک اپلیکیشن درخواست تاکسی مانند اسنپ ایجاد کنید، باید در ابتدا نحوه عملکرد آن را بدانید.  

در قدم اول، مسافران درخواستی برای سفر ایجاد، و نقاط سوار و پیاده شدن خود را مشخص می کنن، این سیستم کرایه سفر را به صورت خودکار محاسبه می کند و مسافران می توانند قبل از تایید درخواست، آن را ببینند. در قدم دوم، مسافران درخواست را تأیید می ‌کنند و اپلیکیشن شروع به جستجوی راننده های نزدیک آنها می کند. در مرحله بعد، راننده این سفر را تایید یا آن را رد می کند. در صورت رد کردن، اپلیکیشن شروع به جستجوی راننده های دیگری می کند. در این سیستم رانندگان برای پرداخت‌ های آنلاین باید کارت ‌های بانکی خود را به اپلیکیشن اضافه کنند. اما اگر مسافران می‌خواهند از پرداخت نقدی استفاده کنند، نیازی به افزودن کارت ‌های خود به ‌طور پیش ‌فرض ندارند. هم رانندگان و هم مسافران سیستم رتبه بندی خود را دارند، هرچه امتیاز راننده بالاتر باشد، تعداد سفرهای بیشتری را می تواند طی کند. محاسبه کرایه به زمان، مسافت و ترافیک بستگی دارد. اگر ساعت شلوغی باشد، کرایه نیز بر این اساس بالاتر خواهد بود.

آشنایی با مدل تجاری اپلیکیشن اسنپ

بر اساس عملکرد اسنپ، می توانیم مدل تجاری آن را مشخص کنیم و از آن در هنگام طراحی اپلیکیشنی مشابه آن استفاده کنید زیرا این مدل توانمندی خود را ثابت کرده است.

 • طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ راننده تاکسی. اسنپ ناوگان خودرویی ندارد، بنابراین هرکسی که گواهینامه رانندگی و خودرویی در شرایط خوب داشته باشد می‌تواند برای راننده شدن در اسنپ اقدام کند. بنابراین اپلیکیشن شما صدها یا حتی هزاران شغل جدید ایجاد می کند.

 • طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ مسافر. مسافران می توانند به سرعت اپلیکیشن اسنپ را دانلود کرده و پس از ثبت نام کوتاهی شروع به استفاده از آن کنند. آنها می توانند موقعیت مکانی خودرو را در تلفن های خود ردیابی کنند. مزیت اصلی اسنپ در کرایه های نسبتا پایین آن نهفته است.       

 • طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ کرایه و پرداخت. کرایه ها بسته به ساعات پیک ترافیک، نوع خودرو (ماشین های اقتصادی، استاندارد و لوکس) متفاوت است. مسافران می توانند آنلاین پرداخت کنند و وقت خود را برای دریافت بقیه پول از راننده تلف نکنند.  

 • طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ سود معقول. در سیاست این شرکت، کرایه دریافتی به 85٪ برای راننده و 1۵٪ برای اسنپ تقسیم می شود. وقتی اپلیکیشنی شبیه به اسنپ ایجاد می‌کنید، بسته به رقبا و وضعیت بازاریابی در منطقه خود، میزان کارمزد ممکن است متفاوت باشد. با این حال، رانندگان اسنپ می توانند در مقایسه با خدمات تاکسی معمولی درآمد بیشتری کسب کنند.

نکات ضروری که باید قبل از شروع ساخت یک اپلیکیشن درخواست تاکسی در نظر بگیرید

چگونه یک اپلیکیشن درخواست تاکسی مانند اسنپ بسازیم که سود ما را چندین برابر کند؟ استفاده از مدل کسب و کار اسنپ کافی نیست. شما باید به نکات مهمی توجه کنید که باعث می شوند پایه و اساسی برای اپلیکیشن درخواست تاکسی خود در آینده ایجاد کنید.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ مخاطب هدف خود را مشخص کنید

وظیفه شما این است که مخاطبان هدف خود را در منطقه ای که قصد ایجاد این اپلیکیشن را دارید، تعریف کنید. هنگامی که مخاطبان هدف مناسبی را برای اپلیکیشن خود انتخاب کردید، می‌توانید تمام تفاوت ‌های طراحی UX را در نظر بگیرید و طبق ترجیحات کاربران هدف، این اپلیکیشن را توسعه دهید.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ یک گزاره ارزش منحصر به فرد بسازید

هنگامی که تحقیقات بازار خود انجام می دهید، باید چگونگی برجسته شدن در این بازار را تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید رقابت کنید. تفاوت بین اپلیکیشن شما و اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ چیست؟ اگر هیچ تفاوتی با اسنپ نداشته باشید، اپلیکیشن شما نمی تواند گزاره ارزش منحصر به فردی را به کاربران ارائه دهد. بنابراین، باید ویژگی های هیجان انگیز یا سیستم دریافت پاداش اضافه کنید که توجه رانندگان و مسافران را به خود جلب کند. 

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ به گسترش در تمام شهرها فکر کنید

وقتی اپلیکیشنی مانند اسنپ می ‌سازید و می ‌خواهید به دستاوردهای جدیدی دست پیدا کنید، باید گسترش در تمام شهرها را هم در نظر بگیرید. اسنپ در بیش از 170  شهر کشور در دسترس است. شاید نیازی به گسترش این کسب و کار در بسیاری از شهرها نباشد، اما اگر اپلیکیشن شما در کل کشور فعال باشد، مزایای زیادی را دریافت خواهید کرد.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ یک مدل درآمدی را انتخاب کنید

این مرحله نیز ضروری است زیرا هنگام طراحی همچنین اپلیکیشنی به یک روش اثبات شده برای کسب سود نیاز دارید. می توانید یک مدل را انتخاب کنید یا چند مدل را باهم ترکیب کنید.

 • هزینه ها. این مدل استانداردی است که توسط  اسنپ و Uber و سایر اپلیکیشن های درخواست تاکسی استفاده می شود. برای شروع، می توانید دریافت ۱۵-۱۰٪ از کل هزینه سفر را برای خود تعیین کنید. سپس، اگر محبوبیت اپلیکیشن شما افزایش یابد، می توانید مبلغ کارمزد را افزایش دهید. علاوه بر این، هزینه تحویل تاکسی نیز می تواند از مسافران دریافت شود.

 • همکاری. می‌توانید با شرکت‌های دیگر شریک شوید (مهم نیست در چه حوزه ای فعال باشند) و خدمات آنها را در اپلیکیشن خود با هزینه توافقی تبلیغ کنید. آنها نیز ممکن است اطلاعات جالبی را در مورد اپلیکیشن شما به اشتراک بگذارند.

 • تبلیغات. این اپلیکیشن ها گزینه خوبی برای تبلیغات محلی هستند. تبلیغات راحت ترین روش کسب درآمدی است که در این اپلیکیشن ها استفاده می شود. اما یک اپلیکیشن را زیاد تبلیغ نکنید تا باعث مزاحمت کاربران نشوید.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ مقررات را رعایت کنید

به یاد داشته باشید که کسب و کار شما باید قانونی باشد و با تمام قوانین کشور مطابقت داشته باشد. هنگامی که تمام جزئیات را در مورد نحوه ایجاد یک اپلیکیشن مانند اسنپ تجزیه و تحلیل می کنید، باید با قوانین محلی مربوط به توسعه اپلیکیشن های درخواست تاکسی نیز آشنا شوید. کسب و کار خود را صادقانه پیش ببرید، این بهترین راه است.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ جلوگیری از کلاه برداری

متأسفانه، برخی از رانندگان ممکن است از برنامه های مکان یابی جعلی برای فریب دادن سیستم و دریافت جوایز اضافی استفاده کنند. می‌توانید وبلاگ مهندسی اسنپ و اوبر را بخوانید تا دریابید که چگونه این شرکت چنین مسائلی را با استفاده از هوش مصنوعی حل می‌کند. ماموریت شما این است که به رانندگان اجازه دهید درآمد کسب کنند اما به صورت منصفانه.

قالب های اپلیکیشن اسنپ

احتمالاً در اینترنت با قالب های آماده برای اپلیکیشن Uber مواجه شوید. (اکثر قالب های درخواست تاکسی ماشبه هم هستند) چنین قالب هایی ممکن است در وقت و بودجه شما صرفه جویی کنند زیرا دارای ویژگی های MVP از پیش نصب شده، کیت های UI و سایر اجزای ضروری هستند.

می توانید یک قالب جدید هم بخرید، اما به خاطر داشته باشید که یک نسخه شبیه سازی شده از اسنپ با ویژگی های محدود دریافت خواهید کرد که متفاوت و منحصر به فرد نخواهد بود. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که یک شرکت طراحی اپلیکیشن های درخواست تاکسی مانند پیشگامان دامنه فناوری را استخدام کنید که یک محصول درجه یک را از ابتدا برایتان بسازد و با توجه به تمام نیازهای شما جلو رود.

قالب های اپلیکیشن اسنپ

چالش هایی که باید بشناسید

هر فرآیند طراحی اپلیکیشنی مشکلات خود را دارد و شما باید در جریان همه آنها باشید. بنابراین در این بخش به سه چالش مهم می پردازیم:

امنیت. چگونه یک اپلیکیشن درخواست تاکسی بسازیم که وفاداری هر دو طرف را افزایش دهد؟ ایمنی حرف اول را می زند و این یک قانون است. اپلیکیشن شما باید دارای الزامات خاصی برای تاکسی ها باشد. راننده باید عکس ‌های خودروی خود را آپلود کند تا تیم پشتیبانی شما بتوانید آن را تأیید یا رد کند.

اگر خودروی او در وضعیت مناسبی قرار ندارد یا مدل آن خیلی قدیمی است، راننده نمی تواند از این خودرو در اپلیکیشن شما استفاده کند. مسافران باید مطمئن باشند که وسیله نقلیه راننده دلیل یک تصادف احتمالی نخواهد بود. همچنین، اپلیکیشن شما باید تمام اطلاعات تماس مسافران و رانندگان را داشته باشد تا از هرگونه آزار و اذیت یا تلاش برای قتل یا سرقت جلوگیری شود.

 • ✔️ رقابت. رقبای غول پیکری مانند اسنپ یا تپ سی قرار نیست موفقیت خود را با شما به اشتراک بگذارند. بنابراین باید در مورد راه‌های جدیدی برای ارائه خدمات برجسته و متمایز کردن اپلیکیشن خود از اپلیکیشن های موجود فکر کنید.

 • ✔️ سازگاری محلی. اگر می خواهید حوزه فعالیت اپلیکیشن خود را گسترش دهید و آن را در شهرهای دیگر در دسترس قرار دهید، به خاطر داشته باشید که باید آن را در منطقه مورد نظر بومی سازی کنید. می توانید زبان آن شهر را اضافه کنید و تمام ویژگی های بازاریابی محلی را در نظر بگیرید.

مراحل لازم برای ایجاد یک اپلیکیشن درخواست تاکسی مشابه اسنپ

در این بخش به نحوه ایجاد یک اپلیکیشن درخواست تاکسی و راه اندازی سرویس آن می پردازیم.

حسابرسی فنی و تحقیقات

مرحله اول شامل همه چیزهایی است که در بالا بحث کردیم، یعنی ارزیابی ایده اپلیکیشن، تحقیقات بازار، تجزیه و تحلیل رقبا، و تعیین پیش نیازها. همچنین، باید محدوده کار را مشخص کنید و با یک MVP شروع کنید. توصیه می شود ابتدا محصول خود را به صورت MVP بسازید و آن را آزمایش کنید. در آینده، می توانید اپلیکیشن را تغییر دهید و ویژگی های بیشتری به آن اضافه کنید. ( برای این بخش می توانید از سرویس اشتراکی پیشگامان استفاده کنید، در این سرویس کلیه خدمات بر روی زیرساخت پیشگامان با کمترین هزینه برای شما راه اندازی می گردد، سپس در صورت تمایل و دریافت بازخوردهای مناسب می توانید نسخه اختصاصی برای خود سفارش دهید.)

یک پلتفرم انتخاب کنید

اندروید یا iOS؟ این تصمیم می تواند پیچیده باشد. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم ابتدا اپلیکیشن خود را برای یک پلتفرم بسازید. مثلاً با پلتفرم اندروید کسب و کار هم پیمایی خود را راه اندازی کنید. اگر محبوبیت اپلیکیشن و معیارهای کلیدی آن را زیر نظر داشته باشید و نتایج مثبتی را مشاهده کردید، زمان مناسبی برای ایجاد یک اپلیکیشن دیگر در iOS و پوشش مخاطبان گسترده ‌تر است. (با توجه به وضعیت تحریم های اپل برای کاربران ایرانی، پیشنهاد می کنیم از اپلیکیشن های اندروید و وب اپلیکیشن برای کاربران خود استفاده کنید.)

کاربران را با طراحی خود شگفت زده کنید

طراحی UI و UX اپلیکیشن درخواست تاکسی شما نباید مشابه طراحی اسنپ باشد. اما باید به اندازه آن تر و تمیز و کاربرپسند باشد. طراحی فانتزی کلید پاسخ به سوال "چگونه یک اپلیکیشن درخواست تاکسی موفق بسازیم؟" است. هدف اصلی اپلیکیشن شما این است که مسافران در اسرع وقت تاکسی رزرو کنند.

وقتی اپلیکیشن را تست می ‌کنید، بازخورد کاربران را بخوانید تا بدانید که استفاده از اپلیکیشن شما چقدر برای آنها آسان است، و آیا هنگام پیمایش در این اپلیکیشن احساس راحتی می کنند یا خیر. استفاده از عناصر جذاب و طراحی بصری چشم نواز تصمیم درستی خواهد بود.

ویژگی های ضروری را اضافه کنید

اگر به خاطر داشته باشید، اپلیکیشن های درخواست تاکسی دو نسخه دارند، یکی برای مسافر و دیگری برای راننده. به همین دلیل است که هر نسخه از اپلیکیشن باید ویژگی های خاص خودش را داشته باشد. ما با اپلیکیشن مسافران شروع خواهیم کرد.

طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی

 • ✔️ ثبت نام. کاربران می توانند با استفاده از ایمیل و یا شماره تلفن ثبت نام کنند. شماره تلفن و اطلاعات شخصی ممکن است کافی باشند زیرا پروفایل مسافر باید به طور پیش فرض به یک شماره شخصی لینک شود.

 • ✔️ رزرو تاکسی. در این بخش مسافران می توانند نقاط سوار و پیاده شدن خود را مشخص کنند، و همچنین نظرات خود را برای رانندگان بنویسند.

 • ✔️ موقعیت مکانی راننده. API نقشه های یکپارچه و فناوری GPS به مسافران اجازه می دهد تا موقعیت لحظه ای رانندگان را روی نقشه ردیابی کنند.

 • ✔️ ماشین حساب کرایه. قبل از اینکه مسافران درخواست را تأیید کنند، می توانند هزینه نهایی یک سفر را ببینند. سیستم به طور خودکار آن را محاسبه می کند.

 • ✔️ یکپارچه سازی پرداخت. مسافران به راحتی می‌ توانند کارت‌های اعتباری خود را اضافه کنند (از درگاه‌ های پرداخت مطمئن برای ایمن کردن فرآیند استفاده کنند) یا پرداخت نقدی را انتخاب کنند.

 • ✔️ چت و تماس امن. مسافران و رانندگان می توانند با یکدیگر چت کنند تا اطلاعات لازم را به اشتراک بگذارند. همچنین مسافران می توانند از یک شماره تلفن برای تماس با راننده استفاده کنند.

 • ✔️ اعلان ها. اعلان ‌های لحظه ای حاوی تمام اطلاعات به‌ روز در مورد زمان رسیدن خودرو، زمان سفر، پرداخت کرایه و غیره است.

 • ✔️ رتبه بندی و بررسی. مسافران باید همیشه بتوانند امتیاز هر راننده را ببینند و نظرات دیگران را بخوانند.

 • ✔️ تاریخچه. همه سفرها باید در پایگاه داده برنامه ذخیره شوند تا مسافران در هر زمان بتوانند آنها را بررسی کنند.

 • ✔️ پشتیبانی. اگر موقعیت های چالش برانگیزی وجود داشته باشد یا هر مشکلی ایجاد شود، مسافران می توانند با یک تیم پشتیبانی برای حل مشکلات ارتباط برقرار کنند.

این ویژگی ها برای یک MVP کافی است. در مورد نسخه رانندگان چطور؟ بیایید ویژگی های این نسخه را بررسی کنیم.

 • ✔️ پروفایل. رانندگان فقط با ارائه کارت ملی، مشخصات خودرو و غیره می ‌توانند ثبت‌ نام کنند. پروفایل همچنین شامل وضعیت در دسترس بودن راننده نیز می‌شود.

 • ✔️ درخواست سفر. رانندگان می توانند تمام اطلاعات موجود در درخواست مانند مشخصات مسافر، موقعیت مکانی، جزئیات سفر و غیره را مشاهده کنند.

 • ✔️ بهینه سازی مسیر. این ویژگی به رانندگان کمک می کند تا یک مسیر بهینه را برای رساندن مسافر به مقصد انتخاب کنند.

 • ✔️ اعلان ها. مانند اپلیکیشن مسافران، رانندگان نیز می تواند تمام اطلاعات لازم را به موقع ببیند زیرا این اطلاعات به صورت اعلان در صفحه تلفن همراه ظاهر می شوند.

 • ✔️ گزارش ها. تمام آمار مربوط به سفر باید همیشه برای رانندگان در دسترس باشد.

 • ✔️ چت. ارتباط با مسافر الزامی است.

به غیر از اپلیکیشن های مسافران و رانندگان، ایجاد پنل مدیریت نیز ضروری است. شما به عنوان مالک اپلیکیشن از آن برای مدیریت تمام اجزای مرتبط، مانند موقعیت مکانی، کرایه ها، داده های مربوط به راننده و مسافر، رزرو سفر، وسیله نقلیه، رتبه بندی ها و غیره استفاده خواهید کرد. پنل مدیریت به عنوان یک صفحه وب در دسترس خواهد بود.

انتخاب یک شرکت طراحی اپلیکیشن مناسب و حرفه ای

به یاد داشته باشید که نیازی نیست حتما شرکتی را انتخاب کنید که در منطقه شما قرار داشته باشد. خدمات توسعه نرم افزار از راه دور بهترین انتخاب برای صرفه جویی در بودجه و استخدام تیمی است که تمام انتظارات شما را برآورده کند.

علاوه بر این، این شرکت یک اپلیکیشن درخواست تاکسی با کیفیت بالا برای شما توسعه می دهد و اطلاعات مفیدی در مورد نحوه ایجاد اپلیکیشنی مانند اسنپ در اختیار شما قرار می دهد. تضمین کیفیت مناسب و همه تست‌های لازم را انجام خواهد داد و به شما در راه‌اندازی و انتشار اپلیکیشن خود کمک می‌ کند. قبل از استخدام توسعه دهندگان، باید یک NDA با برنامه نویسان امضا کنید.

تیمی را برای پشتیبانی مشتریان بسازید

شما باید کارمندانی را استخدام کنید که به رانندگان و مسافران در حل مشکلات مختلف کمک کنند. به یاد داشته باشید که باید به کارکنان خود آموزش دهید چگونه با هر دو طرف ارتباط عاقلانه داشته باشند و به موقع به آنها کمک کنند.

زیرساخت فناوری لازم برای ساخت اپلیکیشن درخواست تاکسی شما

همانطور که می دانید، هیچ جعبه ابزار به خصوصی وجود ندارد که همیشه برای توسعه هر اپلیکیشنی استفاده شود. همه چیز به پیش نیازها و ویژگی های هر پروژه بستگی دارد. در این بخش می‌ خواهیم فناوری‌ های اولیه‌ای که اغلب در اپلیکیشن های هم پیمایی استفاده می‌شوند را لیست کنیم.

محصولات نرم افزاری پیشگامان، با استفاده از جدیدترین و قویترین زبان های برنامه نویسی دنیا طراحی و پیاده سازی شده است. یکی از اهداف اصلی در انتخاب این زبان ها و پلتفرم ها سادگی در بهره برداری با ابتدایی ترین امکانات سخت افزاری در بخش سرور و همچنین امکان توسعه و به روزرسانی سریع آن است. لازم به ذکر است انتخاب فریم ورک Flutter که یکی از قوی ترین فریم ورک های مولتی پلتفرم دنیا محسوب می شود، مزیت رقابتی این محصول نسبت به سایر محصولات کنونی بازار است.

ساخت اپلیکیشن درخواست تاکسی تکنولوژی ها و فریم ورک های مورد استفاده در بک اند اپلیکیشن ها

Express.js یک فریم ورک سمت سرور برای نود جی است

Node.js  محیط اجرایی جاوااسکریپت است و اجازه می‌دهد کدهای جاوا اسکریپت را در سرور اجرا کنید

Php یک زبان برنامه نویسی متن باز

ساخت اپلیکیشن درخواست تاکسی  تکنولوژی ها و فریم ورک های مورد استفاده در فرانت اپلیکیشن ها

flutter  یک فریم ورک متن باز برای ساخت اپلیکیشن‌های موبایل است

Angular.js  یک فریم ورک برای طراحی رابط کاربری است

Next Js یک فریم ورک fullstack (شامل backend و frontend) برای کتابخانه react

Redux یک کتابخانه جاواسکریپت است که برای ساخت رابط کاربری اپلیکیشن‌ها و صفحات وب استفاده می‌شود

Java یکی از کارآمد‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی سطح بالا

React Js یک کتاب خانه متن باز کامپوننت محور است که برای ساخت UI و به صورت ویژه برای وب  اپلیکیشن های تک صفحه ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساخت اپلیکیشن درخواست تاکسی  تکنولوژی ها و فریم ورک های مورد استفاده در ساختار دیتا بیس

MongoDB  یک پایگاه داده NoSQL و چند سکویی است

Redis  یک نوع ساختمان داده است که در RAM قرار گرفته و اطلاعات به صورت موقت در آن ذخیره خواهد شد.

MySQL یکی از مشهورترین سیستم‌های مدیریت دیتابیس است که قابلیت اجرا شدن در بیش از ۲۰ نوع پلت فرم مختلف شامل Linux ، Windows را دارد

ساخت اپلیکیشن درخواست تاکسی  تکنولوژی های ارتباطی

Restful api  ارتباط بین سرورها و اپلیکیشن

Socket io  ارتباط بین Client و Server

هزینه ساخت اپلیکیشنی مانند اسنپ چقدر است؟

برای توسعه یک اپلیکیشن مشابه اسنپ به چه مقدار سرمایه نیاز است؟ این سرمایه بر اساس طراحی UI/UX، توسعه اپلیکیشن بومی و توسعه بک اند تعیین می شود.

✔️ طراحی UI/UX. اگر یک شرکت در سطح سازمانی استخدام کنید، هزینه طراحی برای یک اپلیکیشن درخواست تاکسی ممکن است از ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان شروع شود. ما در شرکت پیشگامان برای طراحی رابط کاربری مبلغ 15 میلیون تومان دریافت می کنیم. شرکت‌های کوچک یا طراحان فریلنس ممکن است حدود 5 تا 20 میلیون تومان برای این طراحی دریافت کنند.

✔️ ساخت. طراحی اپلیکیشن بومی برای یک پلتفرم در یک شرکت بزرگ حدود 70 تا 150 میلیون تومان و یا بیشتر برای شما هزینه خواهد داشت. ممکن است شرکت های کوچک این اپلیکیشن را با قیمت های کمتر هم پیاده سازی نمایند اما تکنولوژی پیاده سازی و کیفیت خدمات را باید در نظر بگیرید.

پکیج استاندارد

 
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • محدودیت 900 سرویس
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی سایت
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)
 • سرویس VOIP

پکیج حرفه ای

120 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • بدون محدویت سرویس
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)

پکیج ویژه

150 میلیون تومان
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • اپلیکیشن سفیر
 • طراحی سایت
 • مدیریت امور مالی
 • گزارش فروش سالانه و ماهانه
 • مشاهده دقیق موقعیت مکانی تاکسی
 • طراحی رابط کاربری
 • اپلیکیشن کاربر ( مسافر)
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • سرویس VOIP

توجه داشته باشید که این ارقام تقریبی هستند و تخمین هزینه کامل ساخت اپلیکیشنی مانند اسنپ بدون درخواستی دقیق غیرممکن است.  

اکنون می دانید که چگونه اپلیکیشنی مانند اسنپ بسازید. حالا کاری که باید انجام دهید این است که یک تیم حرفه ای مانند پیشگامان را انتخاب کنید و به ما اجازه دهید ایده شما را به واقعیت تبدیل کنیم. برای راه اندازی یک کسب و کار جدید هیچ وقت دیر نیست. این سفر هزار کیلومتری تنها با یک قدم آغاز می شود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی پلتفرم حمل و نقل و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره     تماس تلفنی

divider
divider

محصولات مرتبط

⬅️ ساخت نرم افزار پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ شرکت پیشگامان ، پیشرو در ارائه اپلیکیشن های خدمات شهری : ✒️ اپلیکیشن تاکسی آنلاین با قابلیت های خاص و منحصر به فرد ✒️ با چندین نمونه کار ارائه شده ✒️ دارای نسخه اندروید ، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ✒️ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ✒️ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی . ✒️ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
☰ طراحی اپلیکیشن حمل و نقل ✒️ مدیریت ساده و آسان سیستم ✒️ ثبت جزئیات بار و مقصد توسط سفارش دهنده ✒️ تعریف انواع روش های پرداخت ✒️ تعریف پارامترهای مختلف بار مانند درخواست کارگر، ثبت طبقات، بار سنگین و ... ✒️ دریافت امضا الکترونیکی از تحویل گیرنده ✒️ ساخت در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✒️ امکان ارائه اپ جامع (تاکسی آنلاین، پیک موتوری، حمل بار، حمل خودرو) ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر