جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
دوشنبه 14 فروردین 1402

مقالات آموزشی

آیا می دانید مهمترین مشکلاتی که شرکت های حمل و نقل با آنها درگیر هستند چیست؟ طبق تحقیقات مواردی همچون کاهش هزینه، رصد لحظه ای ناوگان، بهینه سازی مسیر و مدیریت داده و... مشکلات رایج شرکت های حمل و نقل است. طراحی اپلیکیشن موبایل یک گزینه عالی برای بسیاری از کارآفرینان حوزه لجستیک است تا تمامی امور را به صورت خورکار با کاربری آسان و ارائه راه حل های پیشرفته به دست آورند.
ادامه
سه شنبه 8 فروردین 1402
اگر در حال حمل و نقل و تحویل کالا هستید، احتمالاً مزایای بهینه سازی مسیر را شنیده اید. در نگاه اول، بهینه‌سازی مسیر مانند یافتن سریع‌ترین مسیر برای رساندن شما از یک مکان به مکان دیگر به نظر می‌رسد، اما چیزهای بیشتری در این زمینه انجام می‌شود.
ادامه
چهارشنبه 10 اسفند 1401

آموزش سامانه

آموزش سامانه تاکسی آنلاین شرکت پیشگامان
ادامه
چهارشنبه 10 اسفند 1401

آموزش سامانه

آموزش پنل مدیریت پیک موتوری
ادامه
یکشنبه 13 اسفند 1402

مقالات آموزشی

ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به عنوان یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های امروزی، می‌تواند به عنوان یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد باشد. اما برای رسیدن به موفقیت در این حوزه، باید ابتدا به تعیین هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی بپردازید.
ادامه
شنبه 6 اسفند 1401

مقالات آموزشی

بهینه‌سازی مسیر توزیع و ارسال کالا یکی از چالش‌های اصلی مدیریت زنجیره تأمین است که در صورت انجام صحیح آن، می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و بهبود عملکرد کسب‌وکار کمک کند. در این مقاله، به بررسی روش‌های مختلف بهینه‌سازی مسیر توزیع و ارسال کالا پرداختیم.
ادامه