جستجو

مشاوره رایگان طراحی سایت

05138466685 درخواست مشاوره
دوشنبه 14 فروردین 1402

مقالات آموزشی

آیا می دانید مهمترین مشکلاتی که شرکت های حمل و نقل با آنها درگیر هستند چیست؟ طبق تحقیقات مواردی همچون کاهش هزینه، رصد لحظه ای ناوگان، بهینه سازی مسیر و مدیریت داده و... مشکلات رایج شرکت های حمل و نقل است. طراحی اپلیکیشن موبایل یک گزینه عالی برای بسیاری از کارآفرینان حوزه لجستیک است تا تمامی امور را به صورت خورکار با کاربری آسان و ارائه راه حل های پیشرفته به دست آورند.
ادامه
یکشنبه 13 اسفند 1402

مقالات آموزشی

ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به عنوان یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های امروزی، می‌تواند به عنوان یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد باشد. اما برای رسیدن به موفقیت در این حوزه، باید ابتدا به تعیین هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی بپردازید.
ادامه
شنبه 6 اسفند 1401

مقالات آموزشی

بهینه‌سازی مسیر توزیع و ارسال کالا یکی از چالش‌های اصلی مدیریت زنجیره تأمین است که در صورت انجام صحیح آن، می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و بهبود عملکرد کسب‌وکار کمک کند. در این مقاله، به بررسی روش‌های مختلف بهینه‌سازی مسیر توزیع و ارسال کالا پرداختیم.
ادامه
چهارشنبه 3 اسفند 1401

مقالات آموزشی

هنگامی که بسیاری از کسب و کارها در دوران کرونا در آستانه شکست قرار داشتند، تعدادی از کسب و کارها در حال رشد و توسعه بیزنیس خود بودند. صنعت خدمات پیک موتوری یکی از 5 بازاری است که به دلیل همه‌گیری کرونا رونق گرفت، رشد تجارت الکترونیک و خرید آنلاین باعث افزایش تقاضا برای شرکت های پیک موتوری شده است . این صنعت هر روز بیشتر از قبل رشد می کند و در حال حاضر تمامی افراد از خدمات آن برای صرفه جویی در زمان و هزینه استفاده می کنند.
ادامه
سه شنبه 2 اسفند 1401

مقالات آموزشی

در دنیای پر شتاب امروزی تحویل بسته ها در کمترین زمان ممکن و در موقعیت مکانی دقیق بیش از همیشه مهم است. ردیابی آنلاین موقعیت مکانی تاکسی، پیک و کامیون به عنوان یک ابزار حیاتی برای تجارت الکترونیک محسوب می شود، در گذشته برای ردیابی مرسولات نیاز به خرید GPS و اتصال آن به وسایل حمل و نقل بود که این کار علاوه بر هزینه بر بودن در بعضی از موقعیت های مکانی پاسخگو هم نبود.
ادامه
یکشنبه 30 بهمن 1401

مقالات آموزشی

با توجه به رشد تکنولوژی و آنلاین شدن تمامی خدمات و فعالیت ها افراد برای نیازهای خود به دنبال راه حل های جدید و آسان هستند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که امروزه همه افراد جامعه با آن به نوعی درگیر هستند، حمل و نقل است. این صنعت بخش مهم و تاثیرگذاری در جامعه است و بی شک مدیران این کسب و کار برای حفظ و توسعه بیزینس باید خود را با تکنولوژی های روز مثل ساخت اپلیکیشن همراه سازند.
ادامه